Купа на България 1/16 финали

ФК Балкан

Днес бе изтеглен жребия за втория предварителен кръг и 1/16 финалите в турнира за “Купа България” по футбол. “Балкан 1929” Ботевград се класира директно за 1/16 финалите на турнира, като носител на “Купата на Аматьорската лига” от миналия сезон. Жребият отреди “Балкан” да посрещне носителя на купата ПФК”Локомотив 1926″ Пловдив. двубоя ще се играе в Ботевград  на  25 септември 2019 г., сряда.

Вашият коментар

Next Post

Балкан загуби в Петрич

Балкан загубиха гостуването си на Беласица Петрич с 3-2. Балканци първи отбелязаха гол и поведоха с 1-0 в 8-та минута чрез Владимир Георгиев. Веднага след центъра обаче домакините получиха като подарък една абсолютно измислена и несъществуваща дузпа, вкараха я и изравниха 1-1. В 17-та минута Беласица поведе с попадение на […]
error: Content is protected !!