Преди първата тренировка бе отслужен водосвет. С него отец Николай пожела на играчи и треньори най-вече здраве, което е най-важното.

В състава се завръща защитникът Стоян Манолски. Ще привлечем Богомил Христов от Струмска слава Радомир. Той е халф, добър футболист и е с добра визитка.  Ще вземем и Лъчезар Георгиев – централен нападател от Спортист Своге. Както и Христо Тодоров от Спартак Плевен. Той е халф и бе твърд титуляр в тима от Плевен. Смятам, че тези 4 попълнения са достатъчни.

Отбора ще изиграе 7 контроли,като първата от тях е още тази събота от 14 часа в София с юношите до 19 години на “Левски”, втората е в сряда, също в София със Сливнишки герой.

Вашият коментар

Next Post

Равенство в първата контрола

ФК Балкан 1929 завърши 2:2 в София с ПФК Левски U19 , те поведоха първи в резултата с гол на К.Кръстев така завърши първото полувреме.В началото на второто полувреме Балкан стигна и до второ попадение дело на новото попълнени Лъчезар Георгиев.Младите левскари стигнаха до равенството с два гола в края на мача.
error: Content is protected !!