Балкан 1929 с много важна победа

ФК Балкан

Днес Балкан 1929 постигна много важен успех срещу отбора на Рилски спортист (Самоков) с 1:0.

Първото полувреме завърши 0:0 с по една греда  и за двата отбора, през второто зелените натиснаха своя съперник.

С втора греда след хубав удар се отчете Иван Редовски,който се завърна  в игра след наказание. Балкан продължи да търси трите точки и в 84мин капитана на отбота Здравко Атанасов отбеляза победното попадение. С тази победа Балкан е 11 във временото класиране с 15т.

В следващият кръг Балкан 1929 гостува на Ботев Ихтиман на 16.11.събота.

Вашият коментар

Next Post

Балкан загуби от Ботев Ихтиман

Не бе успешно днешното гостуване на футболния отбор на Балкан в Ихтиман в мач от 15 кръг на Югозападната трета лига. Той отстъпи пред домакините от Ботев 1937 с 3-2. Двата гола за Балкан отбелязаха Владислав Георгиев и Емил Колев през второто полувреме, съответно за 2-1 и 3-2. В следващия […]
error: Content is protected !!