Балкан губи тежко в Панагюрище

ФК Балкан

Футболистите на Балкан претърпяха поражение и във втория кръг от първенството на Югозападната трета лига. Резултатът от днешното гостуване в Панагюрище е 4-0 /1-0/ за Оборище.

Балканци първи нанесоха опасеен удар в 11-та минута, спасен от вратаря на домакините Акалски. Две минути по-късно обаче – в 13-та – те останаха с човек по-малко. Червен картон получи Ивайло Цветанов за грубо нарушение срещу Кременлиев.

Домакините откриха в 29-та минута чрез Н. Колев, при който резултат завърши първото полувреме. През второто Оборище вкара два гола в рамките на 13 минути – в 49-та точен бе Стоилов, а в 58-та – Иванов. Крайното 4-0 оформи Нетов от дузпа в 74-та минута.